auto poleerimine demo Tasku keskuse aatriumis

 

Musta värvi autode poleerimine.

Reedel 14. juulil, kui kogu Lõuna-Eesti valmistus ralliks, kogunesid Tartu autokeskuste juhatajad  ja muud tegelinskid Tasku Keskuse aatriumis Tasku Autopesula partnerite ja sõprade vastuvõtule.

Saime kokku, arutasime autode iluteemasid ja vaatasime autode poleerimise näidiseid. Peateemaks oli kvaliteetne auto poleerimine ja vedelklaas, mis on sarnaselt vahaga on värvkatte kaitseks (vedelklaas on küll vahadest kümneid kordi tugevam, kestvam, vastupidavam pigileotusele).

Ürituse tarbeks oli punasel vaibal ka üks väga kriimuline Toyota Avensis. Tegime selle peale auto poleerimise näidised. Mõne detaili poleerisime ära korrektselt, mõne detaili poleerisime ära “odavalt”. Nii, et jäid näha poleerimise hologrammid. Osaliselt katsime ära vedelklaasiga. Kokkuvõtlikult oli ühel autol hea ja halva poleerimise näidised. Nõnda saab vaataja selgelt aru, mis on mis.

Lisaks värvisime spetsiaalselt 3 pagasiluuki musta värvi, et saaksime nende peal väga ehedalt näidata, mis moodi toimub värvkatte kahjustamine, kui autot korrektselt ei hooldata.

Spetsialiseerumine.

Kuna Tasku Autopesula spetsialiseerub just mustade autode kõrgekvaliteedilisele poleerimisele ja viimasel ajal üsna populaarseks saanud vedelklaasist värvikaitsele (http://taskuautopesula.ee/teenused/vedelklaas-auto-varvkatte-kaitseks/), siis olid ka kõik näidised musta värvi.  

Selge on see, et pisike Tasku Autopesula suuda sellist üritust üksi korraldada. Selline üritus sai meil teoks ikka koostöös heade sõprade ja partneritega. Niisiis suured tänud, kes aitasid korraldada.

Mäido Villems (Amserv Tähe) – koostöös Amserv Tähega, sobiliku näidisauto leidmine ja väljapanek Tasku keskuse aatriumis. Lisaks tagas Amserv Tähe autoomanikule vahetusauto.

Ööklubi Maasikas – Allan Tull, Sergei Jasjukevitsh​ jt. Mõnusa taustamuusika ja baarileti korraldamine ning suviselt värskedava kokteili segamine. Koos panime maha ka vaiba, et härrad ennast ikka härrana tunneks :).  

Taavi Sikka (Tartu Autokeskus) – Taavi on väga põhjalik autode värvimisel. Mina usaldan teda.  Taavi on olnud meile heaks nõustajaks autode värvimise tehnoloogiatega kursis olemiseks. . Ka meil autopesulas on vaja olla kursis autode värvimise tehnoloogiate arengutega, muidu oleks keeruline teha kvaliteetset poleerimise tööd. Tartu Autokeskus värvis meie ürituse tarbeks ka spetsiaalselt mõned detailid, et saaksime neid “retsida” ja teha igasugu katsetusi. Suur tänu, Taavi.

Joel Ostrat – pakkus põhjaliku tutvustusega maitsvaid suupisteid. Osad neist valmisid lausa kohapeal. Vot nii värske kaup oli meil härradele pakkuda.

Priit Ladva (Video5) jäädvustas kõik fotolindile, mistõttu praegu ongi võimalik meie üritusest neid pilte vaadata.

Aitäh kõigile kaaskorraldajatele ja külalistele.

GALERII