Keraamiline kaitse autole

Keraamiline kaitse (rahavasuus ka - keraamiline vahatamine)  annab autole kauakestva kaitse, hüdrofoobsuse ning läike.

NB! Teostame keraamilise kaitse töötluse ja poleerimise töid ka Tallinnas, Pärnus, Rakveres ja Viljandis. Vaata lähemalt: autopesula kontakt.

Teenus sisaldab:

  • Autopesu ning pigiplekkide eemaldamine
  • Mineraalide eemaldamine
  • Põhjalik kuivatamine
  • Värvkatte välipinna katmine keraamilise kaitsega (MA-FRA STC Permanent Nano Coat või MALCO EPIC Ceramic coating)
  • Rehvide läigestamine
  • Plastikpindade hooldus

 

 

 

 

Telli endale keraamilise kaitse ja vahatamise võrdlev e-raamat siit. E-raamat sisaldab pildi ja videomaterjale, mis aitavad sul kiirelt selgusele jõuda, millega oma auto kaitsta.

Keraamiline kaitse on autole kasulik nii suvisel kui ka talvisel ajal. Keraamiline kaitse kaitseb kriimustuste vastu, välise keskkonna keemilise kahjustuste vastu (näiteks pigi, sool, naastrehvide puru roostetamine). Ta kaitseb ka putukate laikude söövitava toime vastu. Putuka laikude kahjulikkuse kohta saab lugeda e-raamatust.

Keraamiline kaitse või vedelklaas.

Oleme vedelkaasi (Echelobn Nano-Fil) kasutanud ligi 1,5 aastat ning töödelnud ligi 100 autot. Et oma klientidele jagada veidi sisukamaid nõuandeid (mitte ainult, et see on hea toode ,kuna purgile on nii kirjutatud 🙂 ), oleme teinud päris mitmeid katseid vedelklaasi vastupidavusele ja üldisele käitumisele. Tänaseks oleme jõudnud teha mitmeid sarnaseid katseid ka Ma-Fra keramilisele kaitsele. Näha on, põhilistes näitajates on ta üsna sarnane kvaliteetse vedelklaasiga Nano-Fil. Vastupidavus autokeemiale on sarnane. Tehas lubab kestvust autol 2 aastat. Tõsi, praegu ei ole meil olnud ühtegi projekti, mis oleks 2 aastat vana. Küll aga oleme teinud nn koduseid katseid, mis näitavad, et vastupidavus meil kasutatavale pigileotusele on samaväärne võrreldes vedelklaasiga. Ühtlasi anname oma klientidele ka 2 aastase garantii. 

Keraamiline kaitse või auto vahatamine.

Selle alapeatüki sisu ühtib suurelt jaolt vedelkaasi ja vaha võrdlusega. Keraamilise kaitse eelised püsivaha ees on järgmised: parem ja kauem kestev hüdrofoobsus, paksem ja kõvem kaitsekiht (kusjuures sarnaselt vedelklaasiga ja erinevalt auto vahast, on võimalik kiht kihi peale ehitada, ning seeläbi saavutada veelgi parem läige ning kaitse), vastupidavam kemikaalidele, parem läige)

 

Soovitused.

Kuna keraamiline kaitse on suhteliselt kallis teenus, siis oleme soovitanud klientidel enamasti ka auto eelnevalt poleerida või läigestada. Keraamiline kaitse iseenesest annab ka kahjustunud värvkattele silmnähtavalt juurde läiget ning sära. Külla aga ei peida ta lõplikult ära kriime. Teisisõnu, korralik kaitsekiht ei aseda  auto poleerimist. Kuna kaitse on ka kahe aastane, siis on mõistlik auto pind alt korda teha (kui just ei ole tegemist uue või hästi hoitud autoga). Vastasel juhul võib autoomanikku hiljem hakata häirima mõte, et oleks võinud ikka värvipinna päris korda teha. Aga nüüd ei ole võimalik kaitsekihi alt seda teha. Siis tuleks ka auto uuesti keraamilise kaitsega katta. See aga läheb veelgi kallimaks. Niisiis kaalu võimalust ka auto eelnevalt poleerida. Kas autot on vaja eelnevalt poleerida või läigestada, selle kohta on võimalik küsida meilt eelnevalt soovitusi ning hinnapakkumist. Lepi aeg kokku tel 5511300.

Teenuse tellimisest.

Kui sul on uus auto või sa oled 100% kindel, et seda ei ole vaja eelnevalt poleerida (siiski leidub ka selliseid autosid, mis on nii hästi hoitud), siis saad auto keraamilist kaitset tellida ka interneti teel. Broneeri internetis auto keraamiline kaitse . Arvestama peaksid, et sõltumata sellest, kas töödega alustame hommikul või lõunaajal, toimub auto loovutamine kliendile alates järgmise päeva hommikust. Tehas näeb ette kuivamise ajaks (kui pind ei tohi kokku puutuda veega ja mustusega) 6 h. Sellest tulenevalt ei olegi praktiliselt võimalik autot kliendile üle anda samal päeval.

 

Malco EPIC Ceramic coating - keraamiline kaitse

 

Meil Eestis (Soomes, Rootsis ka) on põhimõtteliselt auto jaoks kõige halvem koht üldse, kus olla ... Vaata videost lähemalt ja loe Frankfurti Automechanika külastusest lähemalt blogist. 

Siin on ka üks video, kus Seth Glauberman (Malco tehase asepresident) räägib, kas keraamiline kaitse muudab auto ka kuulikindlaks. Paljud ju enam-vähem nii arvavad :).