Hea ja praktiline kingiidee on puhtus. Kingi oma lähedastele puhtus nende autosse.

Mis vahe on voucheril ja kinkekaardil?

Voucher on vaid elektrooniliseks kasutamiseks. See tähendab, et kinkekaarti teile Smartpostiga ei saadeta. Voucher sobib hästi endale kasutamiseks osta (näiteks kampaania hinnaga saab soodsamalt vahest). Kinkekaardi puhul aga lisatakse tellimusele saatmiskulu ning füüsiline kinkekaart saadetakse sulle Smartpostiga.

Viis head põhjust, miks osta Tasku Autopesula kinkekaart.

  1. Mugav osta e-poest (ei pea kodust lahkuma. tee seda endale sobival ajal).
  2. Ei pea trügima kaubanduskeskustes.
  3. Kui tahad seda kinkida endale (st enda autole), siis ei pea kinkekaardi saatmist ootama. See on kasutatav kohe pärast e-poest ostu sooritamist (kohe peale tasumist saadetakse Sulle e-mailiga kinkekaart PDF-kujul koos unikaalse kinkekaardi numbriga).
  4. 2 tööpäeva jooksul toimetataks füüsiline kinkekaart Sinu määratud Smartposti pakiautomaati.
  5. Kinkekaardi näol võid osta ka endale soodushinnaga autopesusid varuks (ei ole vaja oodata ja sihtida, kas või millal tuleb taas mõni sooduskampaania).

Tähelepanu. Teenuste kinkekaardid on sõiduautole ja suurele autole erinevad. Sõiduauto jaoks soetatud kinkekaardi realiseerimisel suurema auto peal tuleb lisaks tasuda hinnavahe. Et sinu tehtav kingitus oleks õige, palun kontrolli kinkekaardi saaja auto kuuluvust suure või väikese auto klassi meie online broneerimise süsteemi abil. Seda on lihtne teha nii:

  1. valid näiteks pigipesu;
  2. valid suvalise vaba aja (kuvatakse rohelisena);
  3. vajutad broneeri;
  4. valid soovitava automargi ja mudeli (kellele on plaanis kink teha). Sulle kuvatakse  autopesu hind sellele konkreetsele autole. Hinnakirjast näed ära, kas see on väikese või suure auto hind.

Teine võimalus on lihtsalt helistada meile, küsida meie Facebooki fänni lehe kaudu või saata e-mail. Tehes seda tööajal, on oodata kiiremat reageerimist 😉 .

 

Kinkekaartide valiku leiad e-poest.